Jedyny taki dzień... Czyli jak wybrać motyw ślubny?

Nie możesz się doczekać aż staniesz na ślubnym kobiercu? Należysz więc do większości. O tej chwili marzy wile osób , a w szczególności kobiet. Co tak ciągnie do ślubu? Nie koniecznie są to przygotowania, które potrafią naprawdę zmęczyć, ale kreacja. Panna Młoda jest wtedy atrakcja wieczoru. Ma ona piękną połyskująca suknie, idealną fryzurę i makijaż. Wygląda wtedy jak prawdziwa księżniczka z bajki. Która kobieta by tak nie chciała?

Zapewne nie zajdziemy takich dużo. Jest to dzień wyjątkowy także dla małżonka, który również się doskonale prezentuje , a także może podziwiać swoją piękną żonę.
Bardzo pięknie to wszytko wygląda, ale dopiero wtedy kiedy wszystkie przygotowania są ukończone. W rzeczywistości oczekiwanie na dzień ślubu to nie tylko mnóstwo stresu, ale także biegania po urzędach, kościołach i salonach z sukniami ślubnymi. Coraz częściej Panny Młode korzystają z usług profesjonalnych makijażystek, aby te przygotowały makijaż próbny oraz ten na uroczystość. Zwykle czas od zaręczyn do ślubu, to około 2 lata.

Jest to w sam raz na przygotowania oraz poszukanie Sali, orkiestry lub DJ, sukienki, garnituru itp. jest to także czas na to, aby zarobić niezbędna na ślub kwotę, która będzie się różnić w zależności od rejonu , ilości gości, prestiżu lokalu oraz opłat za orkiestrę i wybredności Panny Młodej w kwestii sukni. A co z wystrojem sali? Jest to także nie lada wyzwanie. Kiedy już nadejdzie moment ślubu, nie będzie czasu na zastanawianie się, ale trzeba będzie mieć już wszystko dopięte na ostatni guzik.

Stwórz swój raj
Czy w ogóle ten motyw przewodni jest? Inaczej jest to po prostu wyrażenie swojego charakteru , osobowości lub pasji. Dzięki temu, że wszelkie elementy mają jeden kierunek, przyjęcie jest spersonalizowane oraz wyjątkowe. Jeśli na Twoim weselu a także królować myśl przewodnia, to uroczystość będzie niebanalna i oryginalna. Nie ważne jaki wybrany motyw będzie, ale każdy z gości z pewnością taka uroczystość będzie miał jeszcze długo w pamięci. Jak taki klimat stworzyć?

Mamy na to mnóstw sposobów. Najlepiej i najprościej jest wzięcie pod uwagę wspólnych pasji czy hobby, które interesują Parę Młodą. Jednej podstawowy element znaleźć się może w każdym nawet najmniejszym szczególne dotyczącym wesela. Jeśli obje kochają ocean, to doskonałym motywem będą muszelki oraz inne związane z tym dekoracje.
Ważną rolę odgrywają także kolory jakie wybierzemy. Jeśli nie macie wspólnych zainteresowań, to ciężko będzie połączyć ze sobą dwa motywy. Dlatego, można wtedy użyć ulubionego koloru. Zarówno dekoracje jak i ślubne akcesoria, które będą miały jednakową barwę nadadzą bardzo ciekawego akcentu sali.  

 

Zobacz także

Jak przygotować się do pierwszej wizyty w salonie sukien ślubnych?

Bierzesz ślub ze swoim wybrankiem? Jeśli tak, to na pewno jesteś podekscytowana tym faktem. Wiele kobiet marzy o...

Czytaj dalej