Jak przygotować się do pierwszej wizyty w salonie sukien ślubnych?

Bierzesz ślub ze swoim wybrankiem? Jeśli tak, to na pewno jesteś podekscytowana tym faktem. Wiele kobiet marzy o tym, że któregoś dnia stanie na ślubnym kobiercu wraz ze swoim wybrankiem. Kobietom podoba się nie tylko romantyczny klimat wesela, ale także kreacja ślubna. Na co dzień nie chodzi się zwykle w sukniach do ziemi i koronie z welonem. Dlatego też, panie kochają tego rodzaju kreacje. Wyglądają w nich jak księżniczki z bajek, a na dodatek tak się właśnie czują.
Wybór sukni na ślub to nie taka prosta sprawa. Mamy całe masy fasonów sukni oraz krojów , a nawet kolorów. Dlatego też, wybrać coś dla siebie może być niezmiernie trudne.

Do tego dochodzi także rozmiar sukni. Może się bowiem okazać, że mamy szersze biodra, większe piersi czy węższą talię i ciężko będzie dopasować rozmiar do siebie. Ile może nas taka suknia wynieść. Z pewnością mniej niż garnitur na Pana Młodego. Za marynarkę z dodatkami wyjdzie nam około 1600 złotych. W przypadku sukni musimy nastawić się na kwotę od 500 do 5000 złotych. W zależności czy będziemy kupować nową czy używaną oraz czy wypożyczać . Jeśli zdecydujemy się na kupno, to musimy odwiedzić kilka salonów i poprzymierzać suknie, aby mieć pewność , że leży dobrze na nas.

Niezbędne akcesoria
Przede wszystkim nie idziemy do salony jeśli nie wiemy czego dokładnie chcemy. Idąc do sklepu, musimy wiedzieć co nam się mniej więcej podoba oraz gdzie taką kreacje znajdziemy. W tym wszystkim pomoże na Internet. Tam możemy przejrzeć suknie wszelkiego rodzaju i wybrać ten fason, który nam się najbardziej podoba. Kiedy już będziemy wiedzieć, to wtedy możemy iść na przymiarkę. Najlepiej zaplanować ją tak, aby czuć się komfortowo w tym czasie. W salonie może się okazać, że nie możemy się zdecydować. Dlatego warto się przegotować na taką wizytę. Na wszelkie pytania odpowiedzą nam pracujące w salonie konsultantki. Wiedzą one jaką suknię dobrać do figury i wzrostu. Z chęcią nam doradza i powiedzą , która suknia leży lepiej.

Aby mierzenie jak najlepiej przebiegło, w ten dzień warto założyć bieliznę biała lub cielistą. Stanik najlepiej mieć z odpinanymi ramiączkami w razie gdybyśmy chciały suknie bez ramiączek. D tego warto mieć ze sobą buty na obcasie, które będziemy mieć na ślubie. Wysokość obcasa jest istotna, ponieważ na jego podstawie dobieramy długość sukni.

 

Zobacz także

Jak przygotować się do pierwszej wizyty w salonie sukien ślubnych?

Bierzesz ślub ze swoim wybrankiem? Jeśli tak, to na pewno jesteś podekscytowana tym faktem. Wiele kobiet marzy o...

Czytaj dalej